Lifeflo SU ARITMA SİSTEMLERİ

Kuruluşumuz lifeflo® markası ile özellikle ev ve iş yerlerinde içme suyu arıtma sistemleri konusunda hizmet sunmaktadır. Hizmetlerimizde ‘’Müşteri Memnuniyeti’’ sadece bir slogan olmayıp hayata geçirilmiş gerçek bir değerdir. Her zaman en kaliteli ürünü ve hizmeti vermek vazgeçilmez prensibimiz olmuştur. Bunun kanıtı da 25 yılı aşkın bir süredir sistemlerimizi kullanan, çocuklarını lifeflo® ile büyüten binlerce dostumuzun varlığıdır. Nice 25 yıllar daha yaşayacağımıza, bir neslin daha lifeflo® konforuyla büyüyeceğine inancımızdan güç olarak sizler için çok çalışıyoruz. İnsanlarımızın ve toplumumuzun daha sağlıklı, daha kaliteli ve daha konforlu yaşama haklarına duyduğumuz saygı ve çevreye yönelik duyarlılığımızla yolumuza devam ediyoruz. Sizleri de binlerce lifeflo® dostunun arasında görmekten onur duyarız.
Saygılarımızla

ALKALINE WATER PURIFICATION SYSTEMS

1989 yılından bugüne Türkiye’de faaliyet gösteren Amerikan Markası İçme suyu arıtma sistemlerinde dünya markasıdır.

 

Profili

 • Lifeflo Su Arıtma Sistemleri sıvıların ve gazların ayrılması, temizlenmesi ve saflaştırılmasında kullanılan geniş bir filtrasyon ürünü  yelpazesine sahiptir.
 • İşletme birimleri pazarlara odaklıdır.
 • 30 yılı aşkın süredir sadece su filtrasyonunda uzmandır.
 • Sürekli yenilikçi: Her yıl pazara yepyeni ürünler    sürmektedir.

 

Filtrasyon Servis Ağı

 • Endüstriyel ve domestic kullanım alanları başta olmak üzere :
 • Her bir pazar için uygulama destek grubu
 • lifeflo® Su Filtrasyonu Bölümü; Konut, Endüstri, Gıda Sektörü,Hastane,Okul,Banka,
 • Tatil Yerleri ve HORECA su pazarlarına filtrasyon ürünleri tedarik etmektedir.

 

Filtrasyon Teknolojileri

 • Lifeflo Su Arıtma Sistemleri sıvıların ve gazların ayrılması, temizlenmesi ve saflaştırılmasında kullanılan geniş bir filtrasyon ürünü  yelpazesine sahiptir.
 • İşletme birimleri pazarlara odaklıdır.
 • 30 yılı aşkın süredir sadece su filtrasyonunda uzmandır.
 • Sürekli yenilikçi: Her yıl pazara yepyeni ürünler    sürmektedir.

 

İçme Suyu Katma Değeri

 

Teknik Destek


lifeflo® İçme Suyu Arıtma Sistemleri müşterilerine yüksek standartta bir hizmet sunmaya kendisini adamıştır ve Teknik Destek Hizmetleri bu misyonun kilit parçalarından birisidir. Bu departman, teknik hizmet destek rolünü üstlenmiş, endüstrinin uzman bilim insanlarından oluşan bir ekiptir. Global 3M laboratuvar ağına ve modern analitik ekipmanlara erişimleriyle teknik destek uzmanları, yerinde veya laboratuar analizleri ve test metotlarına başvurmak suretiyle, Gıda Sektörü’nün suyla ilgili problemlerine çözüm getirmektedirler. Böylesi katma değer yaratan bir hizmet, müşterilerimize mevcut filtrasyon ürünlerinden kendi teknik ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak seçimi yapma şansı sağlamaktadır.

Teknik Ekip, su filtrasyonu problemlerinin çözümünde müşterilerle yakın ilişkide hizmet vermek suretiyle, en verimli ve en ekonomik filtrasyon sistemlerini önermektedir. lifeflo® İçme Suyu Arıtma Sistemleri filtrasyon optimizasyonuna yaklaşımı, müşterilerimizle ortak harekhareket etmek ve gelişmiş ürün kalitesi, düşük işletme maliyetleri ve daha uzun filtrasyon ömrü gibi gerçek faydalar sağlayan yenilikçi ürünler tedarik etmektir.

 

Eğitim

Hem teknik destek uzmanları, hem de satış uzmanları, bu kritik alanda çalışan personelinizin eğitiminde yardımcı olacaklardır. Müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir zengin eğitim seçeneklerimiz mevcuttur.

 

Bağımsız Sertifikasyon

lifeflo®  Su Filtrasyonu, su kirliliğiyle mücadelede en son teknolojilerden yararlanmaktadır.
lifeflo® Su Filtrasyon Sistemlerinde kullanılan ekipmanlar, zorlaştırılmış testlere ve sertifikasyon süreçlerine tabi olup, söz konusu sistemlerin büyük çoğunluğu NSF, FDA ve güncel AB Yönetmelik’leriyle uyumludur.

 

Alkali İçme Suyu Filtrasyon Teknolojisi

 

Yenilikçilik

lifeflo® İçme Suyu Arıtma Sistemleri, ürün yenilikçiliğine ve müşteri ihtiyaçlarının karşılanmasına odaklıdır.
lifeflo® İçme Suyu Arıtma Sistemleri, karbon filtreler, mikrofiltrasyon membranları, derinlik filtreleri, ters ozmoz sistemleri, ultraviyole sterilizasyon ve su yumuşatıcıları gibi sayısız filtrasyon ve su işleme teknolojilerinin satışı, kurulumu, işletmesi konularında lider konumda bir firmadır. Bu engin bilgi ve tecrübe, lifeflo İçme Suyu Arıtma Sistemleri sayısız probleme yenilikçi çözümler getirebilmede benzersiz bir yeti sağlarken, lifeflo® Su Filtrasyonu, müşterileri tarafından “Çözümün Tek Adresi” olarak görülmektedir.

 

Kapsül Filtre Housing Teknolojisi

lifeflo®  Su Filtrasyonu, hızlı ve hijyenik değiştirilir . Housing’lerin ve Kartuşların dizaynı, filtrelerin hızlı ve hijyenik bir yöntemle değiştirilebilmelerini sağlamaktadır.

 

Medya Teknolojisi

lifeflo® İçme Suyu Arıtma Sistemleri çok çeşitli filtre medyası tipini ithal etme ve-veya birleştirmedeki tecrübesi, müşterilerin su filtrasyonu problemlerine optimum çözümler sunmaktadır. Küçük boyutlardaki ürün çeşitlerimizde, uzun bir kullanım ömrü sağlaması amacı ile büyük partikülleri yüzey üzerinde, küçük partikülleri de medya derinliğinde filtreleyen derecelendirilmiş bir karbon blok kullanılmaktadır. Bu kendine has lifeflo® Su Filtrasyonu medyasının kullanılması suretiyle, bu kompakt filtre çeşidi suyun tadını arttırıp, sudaki kokuyu, kloru, kurşunu, tehlikeli kistleri azaltırken, kireç oluşumunu da kontrol altında tutmaktadır.Patentli Amerikan membranlarla karbon blokların yenilikçi kombinasyonları ve karbon blok içerisinde hollow fiber kullanımı, UV sistemlerinin kullanılması ile UV unitesinin %99,99 gibi yüksek oranda mikrobiyolojik dezenfeksiyon güvenliği sağlamaktadır.
Bakım ve yedek parça masrafları minimumdur.. Yeni özel kartuşları, pazara tortu yok etme ve kullanım ömrünü arttırmayla birlikte bakteriyel azaltım gibi daha uzun vadeli çözümler sunmaktadır.

 

IMPACT Teknolojisi

Integrated Pre-Activated Carbon Technology (önceden aktifleştirilmiş karbon teknolojisi), basınç düşüşünü önemli ölçüde azaltmak için, geniş yüzey alanına sahip kıvrımlı yüzey ve önceden aktifleştirilmiş karbon bloğu birleştirerek, ön filtreleme ihtiyacını ortadan kaldırır. Böylece verimi arttırır ve kartuş ömrünü uzatır.
Bu eşsiz teknoloji, tek kartuşta klor tat ve kokusunun azaltılmasının yanı sıra; tortuların da azalmasını sağlar.

 

Müşteri Çözümleri

lifeflo® İçme Suyu Arıtma Sistemleri plastik mühendisliği dizaynı ve medyaları küçülterek kapsül hale getirebilmedeki gücü, lifeflo® İçme Suyu Arıtma Sistemleri Gıda Sektörü Pazarında yiyecek, içecek hazırlma suyu filtrasyonunda da lider konuma gelmiştir. Gıda Sektörü pazarının üst düzey şirketlerinin çoğu, filtre performansı ve yenilikçiliğin, işletmelerine düşük işletme giderleri ve garantili ürün kalitesi yoluyla kazandırdığı değeri göz önünde bulundurarak lifeflo® İçme Suyu Arıtma Sistemleri kendilerine çözüm ortağı seçmişlerdir. lifeflo® İçme Suyu Arıtma Sistemleri , sipariş üzerine filtreleme çözümleri de sunabildiğinden, Gıda Sektörü şirketlerin müşterilerine yedek kartuş tedarik etmek suretiyle ilâve gelir elde edebilmektedir.

*Minimum sipariş miktarı gerektirir ve ilave maliyete yol açabilir

Temel Uygulama Bilgileri

İçme Suyu Arıtma Sistemleri teknolojileri, gıda hizmeti uygulamalarında sıkça rastlanılan kalite sorunlarının tümüne çözüm sunmak üzere tasarlanmıştır. Bunlardan bazıları aşağıda ayrıntılandırılmıştır:

 

Tortu, Tat ve Koku Kontrolü

Tortunun azaltılması, reçete kalitesinde suya ulaşılması ve berraklığın arttırılması için 3M Su Filtrasyonu; klor, kötü tat ve kokuları yok edici yüksek absorbsiyonlu karbon sistemlerini içinde bulunduran yüksek kalitede filtre kartuşları sunar.

icon

VOC (Uçucu Organik Karbonlar) ve Kurşun

Karbon blok teknolojisi ile hazırlanmış patentli medya ile VOC ve kurşun filtrasyonunda pazar lideri olma iddiasındadır.

 

Mikrobiyolojik Sterilizasyon

İçme Suyu Arıtma Sisteminde kullanılan Ultraviyole Lamba Üniteleri zararlı kistleri (Cryptosporidium ve Giardia) ve küf, mantar sporları, bakteri ve mikropların arıtımında yüksek randıman ve uzun ömür sağlar..

 

Kireç Giderici Çözüm

Su Filtrasyonu ürünleri kireç, klor tadı ve kokusu ve tortuyu azaltarak, hem içecekleri sürekli tam tadında ve berraklığında tutar, hem de makinelerin sorunsuz çalışmalarını sağlar.

 

Kireç Kontrolü

Kahve, otomat ve buz makineleri gibi ekipmanlarda meydana gelen tortulanma yalnızca içeceğin tadında ve görünümünde bozulmaya yol açmakla kalmayıp, söz konusu makinelerin kullanım ömürlerini de azaltmaktadır. lifeflo® Su Filtrasyonu hem kireç oluşumunu engelleyici ürünler, hem de kireç kontrol ürünleri sunmaktadır.
Kireç oluşumunu engelleyici ürünlerde, kireç oluşumunu yavaşlatıcı patentli gıda sınıfı polifosfatlar kullanılmaktadır. Kireç kontrol ürünleri, kireç oluşturucu mineralleri azaltıcı iyon değişim reçinesi veya ters ozmoz membranların patentli karışımlarını kullanmaktadır. lifeflo® İçme Suyu Arıtma Sistemleri ürünleri, yalnızca makinelerin ömrünü, performanslarını ve içeceklerin kalitesini arttırmaktan daha fazlasını yapmaktadır. lifeflo® 3M Su Filtrasyonu kireç ürünleri, pahalıya mal olan kireç oluşumuna da engel olmaktadır.

 

Yüksek Çözünürlüklü Katı Madde İçeriği

Yüksek seviyede nitrat ve benzeri toplam çözünmüş katı madde (TDS) içeriğine sahip sular için, su kalitesini kontrol etmenin tek etkin yolu ters ozmoz sistemleridir lifeflo® ’nun ters ozmoz filtrasyon sistemleri, TDS’yi 98%’e kadar düşürecek biçimde dizayn edilmişlerdir. Orijinal ve yenilikçi sistemler aynı zamanda, suyu uygulamaya veya makineye uygun hale getirilebildiği gibi, hassas ekipmanın düzgün biçimde çalışmaya devam etmesini sağlayan bir TDS/pH-ayarlama özelliğine sahiptir.